Titulní obrázek

Škodu Yeti nyní pořídíte jen za 349 900 korun

Pokud právě přemýšlíte o koupi nového vozu, určitě Vás potěší nabídka mladoboleslavské Škody Auto. Nová limitovaná edice Trumf totiž zvýhodnila Škodu Yeti. Automobil se tak prodává za nejnižší cenu v historii vůbec, tedy za 349 900 korun, včetně klimatizace. Model Yeti tak zastupuje druhý post mezi nejdostupnějšími auty na českém trhu.

Zatímco předchozí limitovaná edice Škody Yeti pojmenovaná Champion obohacovala výbavu běžných stupňů Active a Ambition, ale byla také dražší, nová akce Trumf přináší kromě více prvků ve standardu i slevu. Základní provedení Trumf Active rozšiřuje výbavu Active například o vestavěné rádio s CD/MP3 přehrávačem, dálkově ovládané centrální zamykání nebo palubní počítač informující třeba o spotřebě paliva. Se základním benzinovým turbomotorem 1.2 TSI/77 kW stojí Škoda Yeti Trumf Active o 53 000 korun méně než Yeti Active - tedy 349 900 korun.

Než si sjednáte pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla, porovnejte povinné ručení jednotlivých pojišťoven. Liší se jednak cenou, ale i výší limitů krytí, sazbami připojištění, přirážkami ke čtvrtletním platbám nebo slevami za sjednání přes internet. Nejlevnější povinné ručení sjednáte online.

Mezi konkurenty se Yeti stává druhým nejdostupnějším autem na trhu. Levnější je mezi vozy SUV nižší střední třídy pouze Dacia Duster. Výhodou edice Trumf Active je i slušná výbava. Samotná výbava Active obsahuje mimo jiné klimatizaci, čtyři airbagy nebo stabilizační systém. Pokud bychom chtěli Dacii Duster stejně vybavenou jako Škodu Yeti, cenový rozdíl mezi nimi by se výrazně snížil. Rovněž Nissan Qashqai bude možné pořídit od 349 900 Kč, ale pouze behem tří Dní otevřených dveří od 20. září.

Druhý motor, se kterým se pojí nová výbava Trumf Active je turbodiesel 2.0 TDI/81 kW. Ten stejně jako motor 1.2 TSI pohání přední kola. Sleva je u naftového motoru ještě o tisícovku vyšší než u benzinového motoru - Yeti 2.0 TDI/81 kW Trumf Active stojí o 54 tisíc méně, tedy od 399 900 Kč. Na ostatní motorizace Yetiho se akce Trumf Active nevztahuje. Nová akce na Škodu Yeti označená Trumf je z hlediska poměru ceny a výbavy mnohem výhodnější než předchozí limitované série Champion a Fresh.