Titulní obrázek

Škoda Rapid se představí již za pár dní

Za několik dní se představí dlouho očekávaný model mladoboleslavské značky. Model Škoda Rapid bude mít šikmý prolis na zádi u registrační značky, který tedy zůstane zachován i u sériové verze. Vůz by měl dostat jméno Sportbag, nebo Sportback. Ovšem mnoho informací zůstává utajeno.

Povinné ručení 2012: V letošním roce se ceny povinného ručení dostaly vlivem konkurence na historická minima. Máte-li starší smlouvu, porovnejte si vaši platbu s některou online kalkulaček povinného ručení.

Boční linky nad klikami klesají v zadní části dolů. Zepředu jsou ostře řezaná světla, která jsou orámována černě. Velké hranaté mlhovky jsou zakomponované do mřížky ve spodní části nárazníku. Zadní část se bude otevírat i se zadním oknem. Ovšem pro Čínu se chystá podobné provedení modelu, u kterého však zůstane okno napevno, otevírat se budou jen plechová část víka.

Společnost by chtěla v červnu ukončit výrobu auta Octavia Tour. O letních prázdninách by na ni měl navázat právě model Rapid. Prodeje by však měly začít ještě před autosalonovou premiérou v září v Paříži. Model také vychází z konceptu MissionL. Automobilka bude vyrábět Škodu Rapid s jejím kamarádem modelem Seat Toledo v Mladé Boleslavi. Uvidíme, jaké další novinky nás u tohoto modelu ještě překvapí.