Titulní obrázek

Škoda Rapid se nyní prodává s pakety ExtraPlus

Mladoboleslavská Škoda Auto se rozhodla s novými modely Rapid nabízet i pakety ExtraPlus. Ty vylepší výbavu auta bez příplatku. A co je na tom nejlepší? Akce není časově omezena.

Základní verzi zdarma rozšíří paket Active ExtraPlus, jehož součástí je rádio s CD a MP3 přehrávačem, dálkově ovládané centrální zamykání, přední mlhovky, 15palcová ocelová kola s ozdobnými kryty a klimatizace. Dosud bylo možné k základnímu Rapidu bez příplatku pořídit paket Active Plus, který zahrnoval pouze klimatizaci a tónovaná skla. Ceny Rapidu upraveny nebyly, nadále tak začínají na částce 289.900 korun za benzinový tříválec 1,2 MPI (55 kW).

Povinné ručení online: neobíhejte pojišťovny a nezvěte si domů pojišťovací poradce? Využijte sjednání povinného ručení online přes internet. Ušetříte drahocenný čas, v kalkulátoru pojištění naleznete optimální sazbu pro vaše vozidlo a navíc výrazně ušetříte.

Vedle zmíněného paketu je Rapid ve standardním provedení Active vybaven šesti airbagy, elektrickým stahováním předních oken nebo elektricky ovládanými a vyhřívanými vnějšími zpětnými zrcátky. Vyšší stupeň Ambition vylepší Ambition ExtraPlus s automatickou klimatizací, zadními parkovacími senzory a malým koženým paketem, jehož součástí je věnec volantu, madlo ruční brzdy a hlavice řadicí páky v kůži. V balíčku nechybí ani lepší rádio s ovládáním na volantu, 15palcová kola z lehkých slitin a přední mlhovky.

Ambition dále disponuje přední loketní opěrkou, výškově nastavitelným sedadlem spolujezdce nebo lakovanými vnějšími zpětnými zrcátky a klikami dveří v barvě karoserii. Pro vrcholný Elegance tu je Elegance ExtraPlus, jehož součástí je Bluetooth handsfree, malý kožený paket, tempomat, zadní parkovací senzory, 16palcová kola z lehké slitiny a zadní stěrač.