Titulní obrázek

Automobilka Škoda nabízí lákavou nabídku na nové modely Fabie Chamipon

Mladoboleslavská Škoda si pro nás připravila velmi výhodnou nabídku. Pokud si nyní koupíte nový model Škoda Fabie Champion Easy s úporným benzinovým motorem 1,2 HTP, můžete si od jakéhokoliv dealera v České republice pořídit vůz za akontaci ve výši 100 450 Kč. Rok s automobilem jezdíte a platíte si pouze pojištění. Po uplynutí dvanácti měsíců doplatíte buď zbytek hotově, nebo pomocí úvěru od ŠkoFINu.

Stejný princip platí i pro lépe vybavený model Škoda Fabia Champion Ambition 1,2 TSI. S vozem vybaveným klimatizací a moderním přeplňovaným benzinovým motorem 1,2 TSI odjedete už za akontaci 129 950 Kč (celková cena je 259 900 Kč). Akční model Fabia Champion Ambition je k dispozici i ve verzi Combi. Příplatek oproti hatchbacku činí 10 000 Kč.

Než si sjednáte pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla, porovnejte povinné ručení jednotlivých pojišťoven. Liší se jednak cenou, ale i výší limitů krytí, sazbami připojištění, přirážkami ke čtvrtletním platbám nebo slevami za sjednání přes internet. Nejlevnější povinné ručení sjednáte online.

I v tomto případě následujících 12 měsíců platíte pouze pojištění, pohonné hmoty a provozní kapaliny. A co se vlastně bude dít po roce vašeho bezstarostného ježdění? První variantou je doplacení zbývající části v hotovosti, druhou pak možnost využít výhodný úvěr od ŠKODA Finance poskytovaný společností ŠkoFIN a uhradit zbývající částku formou nízkých měsíčních splátek.