Titulní obrázek

Škoda nabízí model Rapid za skvělé ceny

Mladoboleslavská Škoda Auto v současné době poskytuje velké slevy na nový model Rapid. Nejvýhodnější nabídkou je provedení Rapid Fresh Active za 269 900 korun. Ušetříte tak 23 tisíc.

Nový Rapid byl v listopadu i v prosinci nejhůře prodávaným vozem značky na českém trhu. K jeho prvnímu zvýhodnění sáhla automobilka v polovině prosince, kdy Rapidu navýšila standardní výbavu. Pak sice začátkem ledna ceny modelu mírně vzrostly kvůli vyšší sazbě DPH, nyní ale přichází u některých verzí razantní zlevnění.

Provedení Rapid Fresh ponechávají výhodu v podobě rozsáhlého obohacení výbavy zdarma a k tomu přidávají cenové zvýhodnění. Základní provedení Active Fresh s tříválcovým benzinovým motorem 1.2/55 kW zlevnilo o 23 tisíc na 269 900 korun.

Druhou a poslední pohonnou jednotkou, jíž se týká nabídka Fresh Active, je benzinový turbomotor 1.2 TSI/63 kW. Jeho cena klesla o 18 tisíc na 284 900 korun. Při pořízení auta na úvěr se Škofinem dostane zájemce bonus 20 tisíc na vstupní cenu do výpočtu splátek.

Vyšší stupeň Fresh Ambition rozšiřuje standard Rapida mimo jiné o litá kola, lepší klimatizaci s automatickou kontrolou teploty, lepší rádio nebo parkovací senzory. Tentokrát se netýká základního tříválce, ale začíná s motorem 1.2 TSI/63 kW, který se zlevnil o 27 tisíc na 299 900 korun.

Dalšími pohonnými jednotkami zařazenými do akční nabídky Rapid Fresh Ambition jsou silnější verze benzinového turbomotoru 1.2 TSI s maximálním výkonem 77 kW, která zlevnila o 33 tisíc na 319 900 korun a naftový 1.6 TDI, jehož cena se snížila o 34 tisíc na 379 900 korun.

Hledáte nejlevnější povinné ručení pro váš vůz? Využijte Srovnávač pojištění vozidel a ušetřete. Po zadání několika parametrů si můžete vybrat z nabídky více než deseti pojišťoven.

Nejvyšší akční stupeň Fresh Elegance, jehož výbava zahrnuje i možnost legálního telefonování za jízdy přes bluetooth handsfree, šestnáctipalcová kola nebo tempomat udržující rychlost nastavenou řidičem se týká pouze naftového motoru 1.6 TDI. Po zlevnění o 39 tisíc přijde na 409 900 korun.