Titulní obrázek

Automobilka Škoda zlevňuje své vozy

Automobilka Škoda zlevňuje vozy. Přichází se slevovou akcí, a to hlavně prostřednicvím modelu Škody Superb, která nebyla prozatím nikdy levnější. Model se dá pořídit již za necelých 545 tisíc korun.

Základní výbava Superbu Active byla snížena o 30.000 Kč. Nejen, že se cena snížila, ale k jejímu standardu navíc přibyla i litá kola. Auto disponuje klimatizací Climatronic, u níž se dá nastavit teplota, a to jak v zóně řidiče, tak také spolujezdce, dále je tu tempomat - zvolíme si volbu rychlosti a vůz si ji už sám udržuje. Vozy v akci Superb Drive nabízí klimatizaci zdarma a zatmavená zadní skla.

Pokud si pořizujete nové vozidlo nezapomeňte na jeho pojištění. Pojištění vozidla se skládá se zákonného pojištění vozidla, tedy z povinného ručení a z havarijního pojištění vozidla. Informace o typech pojištění, spoluúčastech či připojištěních najdete na specializovaném serveru Srovnávač.cz. Naleznete zde také online kalkulačku povinného ručení.

Nejnižší cenu si drží Superb 1,4 TSI Active Drive. Po zvýhodnění si drží cenu 544 900 Kč, což je velmi příznivá nabídka od automobilky Škoda.

Výbavy Ambition a Elegance se také nabízí o třicet tisíc levněji. Ambition Drive má o palec větší litá kola (1´´), elektricky nastavitelné sedadlo řidiče s pamětí, lepší rádio s CD měničem a parkovací senzory vepředu i vzadu. Superb Elegance Drive ma navíc automatický parkovací asistent, ten umí dokonce sám točit volantem při parkování. Kola jsou také o palec větší (18´´). Model nabízí i bluetooth, handsfree telefonování za jízdy dle předpisů.

Se slevou 25 tisíc přichází výbava Exclusive. Ta však nemá žádné prvky navíc. Superb Combi prodělal stejné změny, ceny jsou však vždy o třicet tisíc vyšší. Ty nejlevnější jsou za 574 900 Kč. U Superbu Combi proběhly úplně stejné změny jako u limuzíny s tím, že jsou ceny vždy o třicet tisíc vyšší. Nejlevnější verze tak startuje na 574 900 Kč.